Prywatne ośrodki terapii uzależnień od alkoholu i hazardu

Szukasz dobrego ośrodka terapii, który zajmuje się leczeniem pacjentów uzależnionych od takich nałogów jak alkoholizm czy hazard ?

Jeśli tak to nalezałoby zwrócić uwagę na taki ośrodek odwykowy jak OTU, który od wielu lat wspiera i skutecznie leczy pacjentów na kazdym etapie uzależnienia.

OTU to prywatny ośrodek terapii , który mieści się w miejscowości Stare Juchy w woj. warmińsko-mazurskim. Placówka jest całodobowa, a pacjenci zastaną tam komfortowe warunki i doskonałe miejsce na odwyk, pośród ciszy i pięknej mazurskiej przyrody. Osrodek OTU za swoje usługi otrzymał miano ośrodka stażowego, który również szkoli przyszłych terapeutów.

W placówce zatrudnieni są tylko najlepsi, certyfikowani fachowcy. Jak wyglada prywatne leczenie alkoholizmu a także prywatne leczenie hazardu na stronie internetowej ośrodka leczenia uzależnień.

OTU znany jest jako dobry ośrodek terapii uzależnień alkoholowych i hazardowych, który również wyjaśnia, czym jest tzw. ranking ośrodków terapii i dlaczego warto na nie uważać.